Vesmír podle nás netvoří jenom atomy, ale i drobné příběhy. A právě příběhy Tabule miluje. Byli bychom rádi, kdybyste vtiskli doplňkům do bytu i na stůl novou duši. Předměty z naší nabídky už většinou patřily do jiných životů, teď by mohly být součástí toho vašeho.

Každý jednotlivý kus vybíráme s láskou, zboží je jedinečné, kvalitní, nezřídka ruční výroby. Dá se kombinovat mezi sebou, ale jistě i s předměty, které máte doma. Nabízíme také nové věci s čistým štítem – například ubrusy, za jejichž osud budete odpovídat od začátku pouze vy.

Hlavní předností každého člena našeho dekorativního i praktického světa je ovšem mnohostranné využití.

Rádi bychom přispěli k tomu, aby váš domov dýchal vřelou atmosférou a osobitým stylem. Co my víme? Možná ne každá cukřenka chce být cukřenkou, co když sní o tom, že oslní coby kouzelná šperkovnice? Proč jí neudělat radost a neschovat do ní oblíbené prstýnky. A co takové štamprle? Netouží pro změnu po tom stanout hrdě vedle svícnů a prozařovat večer? Kdoví. A slánka by zase třeba ráda držela při životě na louce utrženou kopretinu.

Dejte krásným objektům další šanci. Zkuste je jako zkušený režisér obsadit do různých rolí, sami uvidíte, na co budou mít talent. Obměňujte je. Neexistuje planeta b. Už teď tu každý z nás i z nich bojuje o své místo na slunci.

Log out