dárkové kartičky barevné s mašlí - 14 ks

Dárkové kartičky barevné s mašlí. Dostáváte rádi dárky? My samozřejmě ano. Ale asi je ještě radši dáváme. Není nad to vidět to nadšení v očích odbadorvaného, který dostane něco, po čem touží nebo co ho překvapí. Ale kromě obsahu je pro nás stejně důležitý i vzhled. A to nejsme žádní pokrytci! Jen věříme, že už to, jak je dárek zabalený vypovídá o tom, jak moc nám na obdarovávané osobě záleží. Hodíte dárek do narychlo koupené tašky v papírnictví nám přijde až jako zkažení celého rituálu předávání. My radši dárek pečlivě zabalíme do papíru a ovážeme mašlí nebo provázkem a přidáme jmenovku. Ale ty sehnat! To je problém! Výběr tedy u nás v ČR zatím není nic moc. Tak jsme si je začali vyrábět sami. Ve všech barvách, aby se hodili v podstatě ke každému. A řekli jsme si, že ne každý má na to vyrábění čas, tak jsme je začali vyrábět ve velkém i pro vás! Stačí si o ně napsat :)
-  14 ks 110,- Kč + 40 Kč poštovné (doporučená zásilka)
Objednávku zašlete na info@e-tabule.cz s počtem kusů (1ks = balení 14 ks) a adresu pro zaslání zásilky - následně budou zaslány podklady k bankovnímu převodu, po úhradě posláno doporučenou zásilkou.                                                                    

Můžete zvolit i možnost osobního odběru bez poplatku - Gastromartin,Urxova 5,Praha 8 - Karlín, v pracovní dny od 8:00 do 16:00.

Skladem 3 ks
Barva Ostatní
Materiál ostatní
Druh dekorace
Výška 10 cm
Šíře 5 cm
Stav Nové
Kód --
Cena:    110,–

Log out