vánoční dárkové jmenovky
Ačkoli už nevěříte na kouzelného Ježíška, tak se vsadíme, že byste se do tohoto bezstarostné dětského obodobí přes svátky rádi vrátili. A zajisté nejste jediní... I vaši nejbližší by si určitě přáli najít pod stromečkem dárek, který by jim přinesl sám Ježíšek! Tak proč jim jejich tajné přání nesplnit?
 Tabule pro tuto příležitost vyrobila jmenovky, na kterých najdou vaši nejmilejší jasný důkaz, že Ježíšek jejich přání vyslyšel :) Stačí nám napsat, kdo si podle vás svůj vysněný dárek zasloužil? Kdo nezlobil?
 My jsme připraveni od Ježíška doručit jmenovky pro maminku, tatínka, bráchu, ségru, babičku i dědu! Vy si je můžete nakombinovat, jak chcete... A nebo vám místo pro jméno necháme úplně prázdné a vy si tam dopíšete přesně to oslovení, co budete chtít! Můžeme vám každopádně zaručit, že každý kus je dělaný ručně a je naprostý originál! 
 Zavzpomínejte si na dětství a vdechnětě vánoční době zase trochu kouzel a tajemství...
Zvolte si různé možnosti:
- od Ježíška s nápisem: pro maminka, pro babička, pro tatínek, pro děděček, pro ségra, pro brácha                                         
- od Ježíška s nápisem pro (volně si doplníte)
- od (volně si doplníte) pro ( volně si doplníte)
- úplně prázdné, jen se známkou

Libovolně si můžete navolit počet jmenovky jakéhokoli druhu. 1 ks = 10,- Kč + 40 Kč poštovné (doporučená zásilka). Poštovné je stejné při jakémkoli počtu jmenovek. Objednávku zašlete na info@e-tabule.cz s počtem kusů a typy jmenovek, které jste si vybrali, a adresu pro zaslání zásilky - následně budou zaslány podklady k bankovnímu převodu, po úhradě posláno doporučenou zásilkou.                                                                                                                                                                               Můžete zvolit i možnost osobního odběru bez poplatku - Gastromartin,Urxova 5,Praha 8 - Karlín, v pracovní dny od 8:00 do 16:00.

 
 
Skladem 90 ks
Barva Ostatní
Materiál ostatní
Druh dekorace
Výška 5 cm
Šíře 10 cm
Stav Antique
Kód --
Cena:    5,–

Log out