Druhý ročník prodejního POP-UPU TABULE nabídne vše pro stylové stolování
01 / 05 / 2019

Po loňském úspěchu se bude v sobotu 18. května opět konat unikátní akce, kde si přijdou na své všichni milovníci osobitého nádobí, dekorací a doplňků z e-shopu e-Tabule.cz i rozkvetlých kytic od květinářství Green Decor. To vše v historickém srdci Prahy – v prostorách pražské vinárny Bokovka.

 Stejně jako minulý rok bude na výběr velké množství všeho, co je potřeba ke krásnému stolování – vázy, sklenice, talíře, misky, nádoby na polévku či omáčky, tácy, konvice i celé čajové sady nebo i zajímavé bytové dekorace. To vše v mnoha barvách, stylech a provedení. Eklektický mix tvoří kousky, z nich každý byl vybrán osobně majitelkou e-shopu Zuzanou Tesařovou s láskou a péčí. Většina produktů je z druhé ruky, ale jsou v naprosto perfektním stavu. Ceny jsou přátelské, originální štamprle začíná například už na 60 Kč. Návštěvníci se ale můžou těšit také na lněné ubrusy a 100% přírodní vonné svíčky vyrobené speciálně pro Tabuli. Samozřejmostí je i možnost si dát na místě něco dobrého k jídlu i k pití.

Součástí pop-upu bude také květinářství Green Decor, které vyniká svým zodpovědným přístupem. Green Decor má svou vlastní ekofarmu a využívá lokální a férovou produkci. K této spolupráci došlo z několika důvodů – Tabule i Green Decor mají podobné estetické vnímání a snaží se v domovech svých zákazníků vytvořit příjemnou atmosféru plnou krásy a pohody. Green Decor bude na místě prodávat kytice vytvořené přímo na míru do váz od Tabule a nabídne i workshopy tvoření květinových věnečků do vlasů. 

 Filozofie Tabule se vyznačuje vírou v to, že vesmír netvoří jenom atomy, ale i drobné příběhy. A právě příběhy Tabule miluje. Předměty z její nabídky už většinou patřily do jiných životů, teď by ale byly rády součástí dalšího domova. Zboží je opravdu jedinečné, kvalitní, nezřídka ruční výroby. Dá se kombinovat mezi sebou, ale i s předměty, které už interiér bytů či domů utváří. 

Moc se na vás těšíme

POP-UP TABULE

18. 5. 2019 

11:00 – 20:00

Prostor nad vinárnou Bokovka

Dlouhá 37, Praha 1


Log out