Ve jménu růže!
20 / 02 / 2014

Milujeme květiny. Všechny. Neděláme výjimky. Proto nás mrzí, že jsou růže poslední dobou tak trochu opomíjeny. Kdekdo nad nimi ohrnuje nos. Prý si s nimi téměř každý automaticky spojí muže, který zapomněl na manželčiny narozeniny nebo společné výročí. V takové situaci není totiž nic snadnějšího než koupit narychlo v květinářství pugét růží a myslet si, že je vše zachráněno. Růže je údajně i poznávacím znamením nejistého mladíka, který nervózně žmoulá v ruce jeden rudý květ, a čeká, až se dostaví jeho vysněná dívka na první schůzku.

My ale nechceme, aby se z růží stalo pouhé valentýnské nebo omluvné klišé! Růže navíc nemusí být jen rudá, je jich nespočet, a krásné jsou všechny. My milujeme ty „divoké“, téměř až luční, ve fialových odstínech. Člověk by občas skoro ani nepoznal, že se jedná o růže. Vypadají skvěle samy o sobě, ale i v kytici s úplně jinými květinami. Můžete se při jejich kombinování jednoduše vyřádit! Pak je stačí jen dát do (samozřejmě také krásné) vázy a ozdobit jimi svou tabuli.

Všechny možné druhy váz nabízíme i my, protože si myslíme, že i taková maličkost jako jsou květiny, dokáže vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru. Pro velké pugéty doporučujeme vázu skleněnou v lososové barvě nebo majestátní model v tónech zelenkavých. Další skvělou variantou je pastelově modrá keramická váza s nádechem venkova. Pro pár květin nebo úplné solitéry se ideálně hodí modrá úzká váza nebo elegantní čirá hranatá váza. A pro ty nejmenší kytky, pak máme samozřejmě i malé čiré, tyrkysové a zelené vázičky. Stačí si jen vybrat!

 

Log out